Otoplastika zkušenosti · hodnocení · recenze

Co říkají klienti po operaci uší? Podívejte se na jejich reakce, recenze a hodnocení …

Celý život jsem měla s uší mindrák. Nemohla jsem nosit vlasy do copu nebo si dát klobouk. Problém jsem měla dokonce s koupáním na veřejnosti, protože s mokrými vlasy byly uši mnohem nápadnější. Ze zákroku jsem měla dlouho obavy a trvalo mi, než jsem se rozhodla.

Když se dnes ohlédnu, nechápu, že jsem nešla dřív. Mé obavy byli zcela mimo realitu a výsledek předčil očekávání. Tak jednoduchý zákrok mi neskutečně zlepšil život. Konečně se cítím pohodlně a užívám si vlasy sepnuté dozadu, koupání i klobouky. Pro každého, kdo o operaci uší uvažuje, zotavení byla hračka. Žádné léky proti bolesti, zpět do práce za méně než deset dnů. Mohu jen doporučit.

Plastická chirurgie je pro mě jedna z nejděsivějších věcí. Co když se něco pokazí? Co když nebudu s výsledkem spokojená? Než si zajdete za konzultaci s chirurgem, projde vám hlavou tolik otázek. Musím říct, že ten u kterého jsem byla, pomohl tyto obavy zmírnit. S jeho odpověďmi a spoustou mého vlastního průzkumu okolo otoplastiky, jsem se po letech rozhodla do toho konečně jít.

Operace byla jednoduchá, sotva jsem se rozkoukala, už bylo po zákroku. Během prvního týdne jsem měla docela únavné období (svědění pod obvazem, bolest, otoky, neuvěřitelně moc jsem si chtěla umýt vlasy). O šest týdnů později, vím že to všechno stálo za to. S výsledkem jsem velmi spokojena a každý den se cítím lépe a lépe. Jsem šťastná že jsem si splnila svůj dlouholetý sen o neodstávajících uších.

Je mi 34 let a až do doby kterou si vybavuji, jsem si chtěl nechat opravit uši. Teď jsem konečně našel odvahu a jsem víc než šťastný. Zákrok mohu doporučit na 10000%. Celý personál se o mě skvěle postaral, hlavně po operaci byli k dispozici 24/7, pořád jsem měl nějaké otázky, nemůžu dostatečně poděkovat.

Kvůli mým odstávajícím uším jsem podstoupil operaci uší. Konzultace, předoperační vyšetření a samotný zákrok, vše k mému údivu velmi jednoduché a hojení netrvalo dlouho. Změnilo to, jak se cítím a dodalo mi to spoustu sebevědomí. 100% doporučuji, pokud máte odstávající uši.

V dětství jsem ve škole dostala přezdívku myška, spolužáci mě tak škádlili za mé uši. V dospělosti, když jsem pracovala v průmyslu, kde si musím dát vlasy dozadu, uši byly mindrákem, kterému jsem musela čelit každý den. Nakonec jsem se rozhodla podstoupit otoplastiku, já tomu říkala přišpendlení uší, abych tak vyřešila svůj problém. Na základě hodnocení a recenzí, jsem si vybrala několik klinik. Šla jsem na každou z nich na konzultaci, abych zjistila, kde se budu cítit nejlépe. Vybrala jsem si kliniku, kde nejen doktor byl příjemný, ale celý personál. Vyhověli mému rozvrhu a dokonce mi dali vědět, když se otevřel další volný termín dříve.

Den operace byl velmi uklidňující. Sestra byla laskavá a ohleduplná. Chápu že musí být zachován vztah personál versus pacient/klient, měla jsem pocit, že se ke mě chová, jako k někomu z rodiny. Díky tomu jsem se cítila uvolněně a pohodlně.

Původně jsem chtěla dramatičtější přišpendlení uší, ale doktor mi poradil, abych dala přednost něčemu přirozenějšímu. Teď, pár týdnů po operaci, jsem ráda že jsem poslechla.

Měli jsme pooperační schůzky 2 den, za týden a 6 týdnů po operaci. Moje zotavení bylo snadné a proběhlo dobře. Uši jsou velmi přirozené a nemohlo to dopadnout lépe. Opravdu věřím, že na klinice všichni chtějí pro své pacienty to nejlepší.

Závěrem

Takže tolik k recenzím. Když si napříč internetem projdete hodnocení dalších klinik nebo lékařů, najdete i negativní zkušenosti. Nejčastěji ze zmiňuje špatný přístup personálu (od recepčních, přes sestřičky až po lékaře) a to, že zákrok nedopadl tak jak si hodnotící představoval.

Abyste se vyvarovali takové zkušenosti a následně nemuseli psát podobné hodnocení, je potřeba udělat dva jednoduché kroky:

  1. První si projděte hodnocení klinik které najdete na internetu, vyberte si dvě nebo tři a zajděte (objednejte se) tam na konzultaci. Přijďte o 15min dříve, posaďte se do čekárny a pozorujte jak to tam chodí. Už při konzultaci zjistíte, jak se na klinice cítíte, jak funguje personál, jak se chovají k dalším klientům.
  2. Mějte reálná očekávání. Přineste si na konzultaci nějaké obrázky (stačí v telefonu, nebo je předem pošlete emailem, pak si je s lékařem projdete) jak chcete aby vaše uši po zákroku vypadali. Není cílem udělat uši dokonale symetrické (symetrii najdete v přírodě jen zřídka, například u krystalů, pavučin, atp., najdete ji nejčastěji v geometrii), pokud budete usilovat o přirozený vzhled, asymetrie je v pořádku. Výsledkem každé úspěšně provedené plastické operace by mělo být, že zákrok nebude na první pohled viditelný.

Tak směle do toho, už stačí jen vybrat kam půjdete na konzultaci.